Revanš utakmice 1/4 finala Lige šampiona

Pisao sam ranije o prvim mečevima 1/4 finala Lige šampiona, prvo kao prognoze, a potom i kao analizu prvih utakmica. Sad dolazi ono pravo – revanši. Ok priznajem, nema neke preterane ruzultatske neizvesnosti, ali mi je barem interesantno da prognoziram neke rezultate.

Danas, utorak, je dan za najinteresantniji meč: Barsa – Milan. Vrlo pipava utakmica posebno zbog rezulatata iz prve utakmice. Gledam to ovako: nema šanse da u 180 minuta Milan ne da gol bilo kojoj ekipi pa i Barsi. To znači da nerešen rezultat sa golovima izbacuje Barsu iz takmičenja. Ako još malo gledam Milan mogu da kažem da ne verujem da bi mu bilo koja ekipa dala dva gola u 1/4 finalu Lige šampiona. Bilo koja, osim Barse 🙂

Da ne dužim, tipujem 2:1 za Barselonu

Bajern – Olimpik  Pobeda domaćina čisto za publiku. Olimpik će da se povuče, prepusti loptu nemcima i da čeka neke kontre. Teško da će im proći. Ako Marsej primi gol u prvih 20 minuta, očekujem barem 3:0 za nemce, u suprotnom biće mršavih 1:0

Moja prognoza 1:0 za Bajern

Čelzi – Benfika  Čelzi je vratio koncentraciju na visok nivo, raspucao se (dobio 4:2 Vilu na strani), tu je i samopouzdanje. Benfika ne može da izbaci engleze, ali može da bude dosta golova na meču.

Za ovu utakmicu prognoziram 3:2 za Čelzi

Real – Apoel  Vrlo teško je prognozirati rezultat ove utakmice. Dobija Real, ali sa koliko?

Prognoziram 4:1